banner-mac.png

Ako mi jedna málo známa stratégia
pomohla zmeniť NEZISKOVÝ web na web, ktorý začal získavať nových zákazníkov ZISKOVO a PRAVIDELNE ako hodinky

(a ako môžete TÚ ISTÚ stratégiu použiť aj VY, dokonca
aj vtedy, ak ste kompletný začiatočník v marketingu
)

 

Prečo niektoré firmy rozdávajú tričká svojim zákazníkom?

fhl tricka.png

Sám som bol z toho prekvapený, keď som sa to dozvedel.

Ale poďme pekne po poriadku.

Možno ste to zažili. Niektoré firmy (častokrát americké) rozdávajú a posielajú tričká svojim zákazníkom.

Keď som to zažil prvýkrát, povedal som si, že je to fajn darček. Ale keď sa to opakovalo už pri 4tej, 5tej firme, začalo mi to vŕtať v hlave.

Prečo práve tričká?

ÁNO, má to svoj dôvod. Tričká totiž dokážu budovať SKVELÚ komunitu zákazníkov. Dodávať im silu. Robiť z nich superhrdinov.

Možno si teraz ťukáte na čelo (tak ako by som to robil na vašom mieste aj ja), ale mrknite na video a zistíte, prečo to funguje.

Priamo z USA, zo seminára Funnel Hacking LIVE 2018, vám posielam video, ktoré mi otvorilo oči. Ukázalo mi to, ako ukázať zákazníkom rozdiel a odlíšiť sa od konkurencie. Rýchlo a efektívne. Ale viac už vo videu.

PS: Ak chcete spoznať ďalšie stratégie, ktoré využívajú fakt namakaní podnikatelia v USA, mrknite na stránku nižšie. Pripravujem totiž pre vás to najlepšie z Funnel Hacking LIVE.

ERIK HOFFMANN

Erik sa venuje internetovému marketingu už viac ako 10 rokov. Presadzuje moderné webové stratégie založené na psychológii predaja a na výkonnostnom marketingu.

» Erikov príbeh v skratke «

Povedali o Erikovi

"Erik mi poradil 2 jednoduché vylepšenia na našom webe Affilbox.cz, ktore nám priniesli 3x viac registrovaných ľudí do skúšobnej verzie programu.

Vo výsledku to znamenalo, že 2 hodiny práce, ktoré sme investovali do vytvorenia tých 2 vylepšení na webu nám priniesli minulý rok navýšenie ziskov o 300.000 Kč (bez toho, aby sme zvyšovali návštevnosť webu)."

Mário Roženský autor Affilbox.cz a Supportbox.cz

Najnovšie články

"Ako mi jedna málo známa stratégia
pomohla zmeniť NEZISKOVÝ web na web, ktorý začal získavať nových zákazníkov ZISKOVO a PRAVIDELNE ako hodinky"

sidebanner-mac.png
banner-mac.png

"Ako mi jedna málo známa stratégia
pomohla zmeniť NEZISKOVÝ web na web, ktorý začal získavať nových zákazníkov ZISKOVO a PRAVIDELNE ako hodinky

(a ako môžete TÚ ISTÚ stratégiu použiť aj VY, dokonca aj vtedy, ak ste kompletný začiatočník v marketingu)"


 

Prevádzkovateľ webu Rakeťáci, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, Slovensko, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 16402/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).