banner-mac.png

Ako mi jedna málo známa stratégia
pomohla zmeniť NEZISKOVÝ web na web, ktorý začal získavať nových zákazníkov ZISKOVO a PRAVIDELNE ako hodinky

(a ako môžete TÚ ISTÚ stratégiu použiť aj VY, dokonca
aj vtedy, ak ste kompletný začiatočník v marketingu
)

 

Hľadáme Dohliadača na efektivitu

hľadáme.png

Aktualizované 2.1.2019

Ďakujeme za záujem a vyplnené dotazníky :) Do tímu sme si už vybrali kolegyňu. Vypĺňanie dotazníka je uzavreté.

===================================================================

Do nášho Rakeťáckeho tímu hľadáme Hľadáme Dohliadača na efektivitu.

Ak si dochvíľny, sebadisciplinovaný, nerobí ti problém práca s jednoduchými softvérmi a ideálne si z Košíc alebo okolia, tak super :) 

Čítaj ďalej, možno hľadáme práve TEBA.

Pusti si video :) ⤵

Čo ponúkame (a v čom sme iní):

Osobnostný rast a vzdelávanie: Sme presvedčení, že len človek, ktorý na sebe pracuje ako osobnostne tak odborne, môže rásť. Sami sme si prešli rôznymi kurzami osobnostného rozvoja a vieme, akú silu to má nielen na prácu, ale aj na súkromie. Pokiaľ ťa osobnostný rast napĺňa, tak spolu určite budeme ladiť. 

Sloboda: Nie sme skostnatená veľká firma, sme (zatiaľ) maličká firma s kamarátskym prístupom a slobodou. Sloboda však ide ruka v ruke so zodpovednosťou. Ak vieš na seba zobrať zodpovednosť za svoje úlohy a ich riešenia, budeš mať aj veľa slobody.

Hlavný princíp: Sme presvedčení, že podnikanie môže fungovať iba vtedy, keď podnikateľ prináša zákazníkom väčšiu hodnotu, ako si účtuje. Iba vtedy ho zákazníci budú milovať. Chceme okolo seba budovať komunitu šťastných a spokojných zákazníkov tým, že im budeme dávať viac ako brať. Ak to s tebou súznie, budeme radi, ak nám v tom pomôžeš.

Ponuka spolupráce

Hľadáme človeka, ktorý je dochvíľny, sebadisciplinovaný, má odvahu Erika upozorniť, že na zadaných úlohách a prioritách nepracuje, vie pracovať s jednoduchými softvérmi, je ideálne z Košíc alebo okolia, vie byť u nás v kancelárii na full time od 8:00 do 16:00.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude dohliadať a kontrolovať Erikovú efektivitu, aby sa plne sústreďoval na prioritné úlohy počas dňa.

Občasne bude treba pomôcť pri jednoduchých kancelárskych prácach (utretie tabule, pomoc pri natáčaní videí, vyhľadávanie informácii na internete, dobíjanie bateriek do kamery....)

 

Čo vyžadujeme:

  • full time job - potrebujeme, aby si bol/a s nami v kancelárii cez pracovné dni, od 8:00 do 16:00, preto bude ideálne ak budeš z Košíc alebo okolia
  • práca s časom - timemanagment a dochvíľnosť - vyžadujeme maximálnu sebadisciplínu a schopnosť efektívne narábať s časom
  • odvaha vravieť veci narovinu - ak Erik nebude plniť svoje pracovné povinnosti a priority, je potrebné mu to narovinu povedať
  • jednoduché kancelárske úkony - utretie tabule, pomoc pri natáčaní videí, vyhľadávanie informácii na internete, dobíjanie bateriek do kamery a pod.

Ďalšie dôležité údaje:

  • Termín nástupu: január 2019
  • Druh pracovného pomeru: ideálne živnosť (alebo iným spôsobom na faktúru) alebo trvalý pracovný pomer
  • Miesto: Košice
  • Pracovný čas: 8 hodín denne
  • Plat: (Preferujeme, keď si zvolíš plat sám/sama, ale zo zákona musíme uviesť sumu): 520 € + variabilná zložka. Odmeny môžu niekoľkonásobne presiahnuť minimálnu mzdu.

Čo bude nasledovať?

1. krok - Vyplň formulár nižšie. //  Pozor, budeme vyberať len z tých uchádzačov, ktorí vyplnia formulár.

2. krok - Na základe formulára si vyberieme kandidátov do druhého kola. Ak sa medzi nich dostaneš, budeme ťa od 7.1.2019 kontaktovať telefonicky a dohodneme si online stretnutie. Ak nie, dáme ti vedieť e-mailom, aby sme ťa nezdržiavali v hľadaní svojho uplatnenia niekde inde.

3. krok - Ak si ťa z kandidátov vyberieme a budeš mať záujem s nami spolupracovať (chuť spolupracovať musí byť obojstranná), zahájime našu spoluprácu na 3-mesačnú skúšobnú dobu. Tak ako my, tak aj ty si musíš overiť, či ti práca vyhovuje a napĺňa ťa.

4. krok - Po 3-mesačnej dobe, ak bude spokojnosť na obidvoch stranách, budeme radi, ak sa rozhodneš pridať do nášho tímu dlhodobejšie, aby sme spoločne pomohli podnikateľom na Slovensku a v Čechách vyťažiť z webu maximum.

Ak máš otázky, posielaj ich na podpora@erikhoffmann.sk.

Ak vieš o niekom, koho by táto ponuka mohla zaujímať, budeme Ti veľmi vďační, ak mu prepošleš odkaz na túto stránku.

ERIK HOFFMANN

Erik sa venuje internetovému marketingu už viac ako 10 rokov. Presadzuje moderné webové stratégie založené na psychológii predaja a na výkonnostnom marketingu.

» Erikov príbeh v skratke «

Povedali o Erikovi

"Erik mi poradil 2 jednoduché vylepšenia na našom webe Affilbox.cz, ktore nám priniesli 3x viac registrovaných ľudí do skúšobnej verzie programu.

Vo výsledku to znamenalo, že 2 hodiny práce, ktoré sme investovali do vytvorenia tých 2 vylepšení na webu nám priniesli minulý rok navýšenie ziskov o 300.000 Kč (bez toho, aby sme zvyšovali návštevnosť webu)."

Mário Roženský autor Affilbox.cz a Supportbox.cz

Najnovšie články

"Ako mi jedna málo známa stratégia
pomohla zmeniť NEZISKOVÝ web na web, ktorý začal získavať nových zákazníkov ZISKOVO a PRAVIDELNE ako hodinky"

sidebanner-mac.png
banner-mac.png

"Ako mi jedna málo známa stratégia
pomohla zmeniť NEZISKOVÝ web na web, ktorý začal získavať nových zákazníkov ZISKOVO a PRAVIDELNE ako hodinky

(a ako môžete TÚ ISTÚ stratégiu použiť aj VY, dokonca aj vtedy, ak ste kompletný začiatočník v marketingu)"


 

Prevádzkovateľ webu Rakeťáci, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, Slovensko, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 16402/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).