banner-mac.png

Ako mi jedna málo známa stratégia
pomohla zmeniť NEZISKOVÝ web na web, ktorý začal získavať nových zákazníkov ZISKOVO a PRAVIDELNE ako hodinky

(a ako môžete TÚ ISTÚ stratégiu použiť aj VY, dokonca
aj vtedy, ak ste kompletný začiatočník v marketingu
)

 

Hľadáme FB PPC špecialistu pre americký trh

hľadáme (2).png

Aktualizované 29.11.

Ďakujeme za záujem a vyplnené dotazníky :) Do tímu sme si už vybrali kolegov. Vypĺňanie dotazníka je uzavreté.

=========================================

Zaujímaš sa o Facebook reklamu a rád/a vymýšľaš texty do reklamy?

Ak máš skúsenosti s PPC reklamou, rád/a píšeš a vymýšľaš texty do reklamy (ovládaš základy copywritingu), si kreatívny/a a rád/a sa učíš nové veci, tak super :) Možno hľadáme práve TEBA.

PS: Nemusíš vedieť anglicky :)

Možno si už započul/a, že rozbiehame americký biznis. Lokálnym biznisom v USA pomáhame získavať kontakty na potenciálnych zákazníkov prostredníctvom Facebook rekamy.

Hľadáme ľudí, ktorí by vytvorili, nastavili a spravovali reklamu na Facebooku. To obnáša vytváranie nových reklamných textov, testovanie, vyhodnocovanie a optimalizovanie reklám a textov na landing pages.

Preto je táto práca vhodná pre ľudí, ktorí majú skúsenosti s PPC reklamou. Nejde len o nastavovanie reklamy, ale aj písanie textov, ktoré zaujmú potenciálnych klientov (copy). Texty vieme dať preložiť, nemusíš vedieť anglicky :)

Čo ponúkame (a v čom sme iní):

Osobnostný rast a vzdelávanie: Sme presvedčení, že len človek, ktorý na sebe pracuje ako osobnostne tak odborne, môže rásť. Sami sme si prešli rôznymi kurzami osobnostného rozvoja a vieme, akú silu to má nielen na prácu, ale aj na súkromie. Pokiaľ ťa osobnostný rast napĺňa, tak spolu určite budeme ladiť. 

Odmeny za výkon: Vieme, že čas strávený na úlohe nie je to najdôležitejšie. Najdôležitejší je výsledok. Preto, ak si hlavička, ktorá rada hľadá netradičné a účinné riešenia, tak sa ti bude u nás páčiť.

Sloboda: Nie sme skostnatená veľká firma, sme (zatiaľ) maličká firma s kamarátskym prístupom a slobodou. Sloboda však ide ruka v ruke so zodpovednosťou. Ak vieš na seba zobrať zodpovednosť za svoje úlohy a ich riešenia, budeš mať aj veľa slobody.

Hlavný princíp: Sme presvedčení, že podnikanie môže fungovať iba vtedy, keď podnikateľ prináša zákazníkom väčšiu hodnotu, ako si účtuje. Iba vtedy ho zákazníci budú milovať. Chceme okolo seba budovať komunitu šťastných a spokojných zákazníkov tým, že im budeme dávať viac ako brať. Ak to s tebou súznie, budeme radi, ak nám v tom pomôžeš.

Ponuka spolupráce

Tvojou hlavnou náplňou bude spravovať PPC reklamy pre našich amerických klientov na Facebooku. To obnáša vytváranie nových reklamných textov, testovanie, vyhodnocovanie a optimalizovanie reklám.

Čo ponúkame:

 • prácu na PPC reklamách, ktoré využívajú stratégie, ktoré sú na Slovensku a v Čechách málo známe, t.j. predajné funnely
 • možnosť konzultovať statégie s expertami, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v PPC
 • naučiť sa tvoriť výkonnostné reklamy - Ideálne také, kde vložíme jedno euro do reklamy a ešte v ten mesiac sa nám vrátia 2 eurá späť.
 • prístup k online kurzom o PPC reklame
 • na začiatok práca na pár hodín denne - Na začiatok budeš pracovať len pár hodín denne na našich reklamách. Ak ti to pôjde od ruky, budeme mať kopec zákazníkov, ktorí by tvoje služby radi využili. Preto sa z toho môže stať veľmi rýchlo práca na celý deň (ale to už záleží len na tebe, či to chceš).

Čo vyžadujeme:

 • Skúsenosti v oblasti PPC reklamy aspoň pol roka - Nehľadáme úplných nováčikov, avšak nemusíš byť ani totálny expert. Máme novú stratégiu PPC reklám, ktorú ťa za jeden deň naučíme.
 • Chuť samostatne sa vzdelávať - Svet PPC reklám sa rýchlo mení, preto je potrebné byť stále v obraze a získavať tak náskok pred konkurenciou. 
 • Základy copywritingu - Texty predávajú. Ak chceš byť úspešný/á v PPC, potrebuješ vedieť písať pútavé reklamné texty.
 • Chuť analyzovať a testovať - Dobrá PPC reklama sa bez analýzy a testov nedá vytvoriť.
 • Zodpovednosť - Pravidelne monitorovať reklamy, vyhodnocovať a upravovať tak, aby bol naplnený mesačný plán.

Ďalšie dôležité údaje:

 • Termín nástupu: čo najskôr
 • Druh pracovného pomeru: ideálne živnosť (alebo iným spôsobom na faktúru) alebo aj pracovný pomer
 • Miesto: celá SR a ČR (sme ok aj s prácou na diaľku)
 • Pracovný čas: zo začiatku 10 hodín/týždenne, neskôr dvojnásobok (20h/týždenne) a časom aj fulltime
 • Plat: od 5% z obratu klienta, o ktorého sa staráš. Len pre predstavu, koľko môže byť 5%: Ak budeš obsluhovať cca. 10 klientov, čo určite časom nezaberie viac ako 4 hodiny denne (aj to možno preháňam), tak pláca môže byť v tomto príklade od $1.000 mesačne. Nie zlé na čiastočný úväzok, že nie?

Čo bude nasledovať?

1. krok - Vyplň formulár nižšie. //  Pozor, budeme vyberať len z tých uchádzačov, ktorí vyplnia formulár.

2. krok - Na základe formulára si vyberieme kandidátov do druhého kola. Ak sa medzi nich dostaneš, budeme ťa kontaktovať telefonicky a dohodneme si online stretnutie. Ak nie, dáme ti vedieť e-mailom, aby sme ťa nezdržiavali v hľadaní svojho uplatnenia niekde inde.

3. krok - Ak si ťa z kandidátov vyberieme a budeš mať záujem s nami spolupracovať (chuť spolupracovať musí byť obojstranná), zahájime našu spoluprácu na skúšobnú dobu. Tak ako my, tak aj ty si musíš overiť, či Ti práca vyhovuje a napĺňa Ťa.

4. krok - Ak bude spokojnosť na obidvoch stranách, budeme radi, ak sa rozhodneš pridať do nášho tímu dlhodobejšie, aby sme spoločne pomohli podnikateľom v USA získavať viac kvalitných kontaktov.

Ak Ťa ponuka PPC špecialistu zaujala, vyplň formulár nižšie:

Ak máš otázky, posielaj ich na podpora@erikhoffmann.sk.

Ak vieš o niekom, koho by táto ponuka mohla zaujímať, budeme radi, ak mu prepošleš odkaz na túto stránku.

ERIK HOFFMANN

Erik sa venuje internetovému marketingu už viac ako 10 rokov. Presadzuje moderné webové stratégie založené na psychológii predaja a na výkonnostnom marketingu.

» Erikov príbeh v skratke «

Povedali o Erikovi

"Erik mi poradil 2 jednoduché vylepšenia na našom webe Affilbox.cz, ktore nám priniesli 3x viac registrovaných ľudí do skúšobnej verzie programu.

Vo výsledku to znamenalo, že 2 hodiny práce, ktoré sme investovali do vytvorenia tých 2 vylepšení na webu nám priniesli minulý rok navýšenie ziskov o 300.000 Kč (bez toho, aby sme zvyšovali návštevnosť webu)."

Mário Roženský autor Affilbox.cz a Supportbox.cz

Najnovšie články

"Ako mi jedna málo známa stratégia
pomohla zmeniť NEZISKOVÝ web na web, ktorý začal získavať nových zákazníkov ZISKOVO a PRAVIDELNE ako hodinky"

sidebanner-mac.png
banner-mac.png

"Ako mi jedna málo známa stratégia
pomohla zmeniť NEZISKOVÝ web na web, ktorý začal získavať nových zákazníkov ZISKOVO a PRAVIDELNE ako hodinky

(a ako môžete TÚ ISTÚ stratégiu použiť aj VY, dokonca aj vtedy, ak ste kompletný začiatočník v marketingu)"


 

Prevádzkovateľ webu Rakeťáci, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, Slovensko, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 16402/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).