banner-mac.png

Ako mi jedna málo známa stratégia
pomohla zmeniť NEZISKOVÝ web na web, ktorý začal získavať nových zákazníkov ZISKOVO a PRAVIDELNE ako hodinky

(a ako môžete TÚ ISTÚ stratégiu použiť aj VY, dokonca
aj vtedy, ak ste kompletný začiatočník v marketingu
)

 

Hľadáme kolegu do tímu

hľadáme (1).png

Aktualizované 29.11.

Ďakujeme za záujem a vyplnené dotazníky :) Do tímu sme si už vybrali kolegov. Vypĺňanie dotazníka je uzavreté.

=========================================

Vieš dobre anglicky a chceš si poriadne zarobiť? (nie, nejde o žiadne MLM, ani telemarketing, ani žiadnu schému “ako-veľmi-rýchlo-online-zarobiť-peniaze”.)

Ak vieš PLYNULE ANGLICKY, si komunikatívny/a, rád/a telefonuješ, práca s novými softvérmi Ti nerobí problém a ideálne môžeš pracovať poobede a večer (kvôli časovému posunu), tak super :) 

Čítaj ďalej, možno hľadáme práve TEBA.

Možno si už započul/a, že rozbiehame americký biznis. Lokálnym biznisom v USA pomáhame získavať kontakty na potenciálnych zákazníkov prostredníctvom Facebook rekamy.

Hľadáme ľudí, ktorí by sa skontaktovali s potenciálnymi klientami v USA (kontakty na nich získame z našej reklamy, takže žiadne volania na studené kontakty), vysvetlili im detailnejšie našu službu a dohodli postup spolupráce.

Preto je táto práca vhodná hlavne pre mladých ľudí, ktorí vedia plynule po anglicky (slovom i písmom), sú priateľskí a zhovorčiví a majú čas večer sa venovať práci (a počas dňa si užívať voľno). Práca večer je potrebná z dôvodu posunu času v USA.

Čo ponúkame (a v čom sme iní):

Osobnostný rast a vzdelávanie: Sme presvedčení, že len človek, ktorý na sebe pracuje ako osobnostne tak odborne, môže rásť. Sami sme si prešli rôznymi kurzami osobnostného rozvoja a vieme, akú silu to má nielen na prácu, ale aj na súkromie. Pokiaľ ťa osobnostný rast napĺňa, tak spolu určite budeme ladiť. 

Sloboda: Nie sme skostnatená veľká firma, sme (zatiaľ) maličká firma s kamarátskym prístupom a slobodou. Sloboda však ide ruka v ruke so zodpovednosťou. Ak vieš na seba zobrať zodpovednosť za svoje úlohy a ich riešenia, budeš mať aj veľa slobody.

Hlavný princíp: Sme presvedčení, že podnikanie môže fungovať iba vtedy, keď podnikateľ prináša zákazníkom väčšiu hodnotu, ako si účtuje. Iba vtedy ho zákazníci budú milovať. Chceme okolo seba budovať komunitu šťastných a spokojných zákazníkov tým, že im budeme dávať viac ako brať. Ak to s tebou súznie, budeme radi, ak nám v tom pomôžeš.

Ponuka spolupráce

Ak ovládaš angličtinu slovom aj písmom, si komunikatívny/a, rád/a telefonuješ a práca s novými softvérmi a vo večerných hodinách Ti nerobí problém, tak super.

Tvojou hlavnou náplňou bude telefonická a písomná komunikácia s americkými podnikateľmi (chiropraktikmi, zubármi, majiteľmi fitiek, salónov krásy príp. reštaurácií). 

Žiadne MLM, podomové predaje, ani nič, kde si musíš hľadať zákazníkov sám. Kontakty na potenciálnych klientov Ti dodáme. Budú to podnikatelia, ktorí sa cez našu reklamu dostanú k našej ponuke a prejavia o ňu záujem. Takže žiadne obťažovanie ľudí, ktorí o ponuku nemajú záujem. Len cielené volanie tým, ktorí záujem majú.

Pokiaľ vieš anglicky, si komunikatívny, máš rád výzvy, chuť posunúť sa vpred, načerpať nové skúsenosti a dostať za to dobre zaplatené, tak ťa táto práca bude baviť.

Čo bude tvojou úlohou:

 • Kontaktovať potenciálnych zákazníkov, ktorí prejavili záujem o naše služby (v angličtine - prevažne telefonicky, občas písomne),
 • Vysvetliť klientom, čo ponúkame a ako to funguje, dohodnúť spoluprácu,
 • Starať sa o zákazníkov (raz za čas im zavolať a opýtať sa, ako sa im darí, prípadne pomôcť vyriešiť aktuálne problémy klienta.

Čo určite robiť NEBUDEŠ:

 • Nebudeš predávať naše služby na studené kontakty (ľuďom, ktorí o nás ešte nepočuli).
 • Nebudeš presviedčať a nútiť klientov, aby si kúpili naše služby. Vysvetlíš im, čo ponúkame, odpovieš na prípadné otázky a klient sa sám rozhodne. Neradi totiž spolupracujeme s ľuďmi, ktorých treba presviedčať, lebo takáto spolupráca sa tak či tak čoskoro skončí. Preto to nerobíme.
 • Nebudeš nastavovať reklamy ani sa učiť náročné stratégie.

Čo vyžadujeme:

 • Plynulú angličtinu slovom aj písmom - Keďže naši klienti sú americkí podnikatelia, je nutná plynulá angličtina. Rukami-nohami sa s nimi cez telefón nedohovoríš :)
 • Radosť z komunikácie s ľuďmi – Keďže hlavnou úlohou je komunikácia so zákazníkmi, tak je nevyhnutné, aby si s úsmevom dokázal/a našim klientom odpovedať a pomáhať im. Ak si introvert, ktorý sa vyhýba rozhovorom, táto práca nebude pre Teba.
 • Základná technická zručnosť - Sme online firma a budeme pracovať na diaľku, využívať čety a rôzne online nástroje na uľahčenie práce. Ak zvládaš Facebook, emailové služby a bežné appky a programy, super :)
 • Chuť vzdelávať sa - Ak už máš niečo za sebou (nehľadáme výslovne človeka s praxou), tak vždy je priestor, kam sa dá posúvať. Chuť vzdelávať sa je podmienkou ďalšieho rastu. A my hľadáme ľudí, ktorí chcú stále rásť.
 • Zodpovednosť – Nikto z nás nie je dokonalý a každý robí chyby (aj my). Preto hľadáme ľudí, ktorí si chyby vedia priznať, zobrať za ne plnú zodpovednosť a hľadať riešenia a nápravy. Každá neúmyselná chyba sa dá odpustiť, pokiaľ sa k nej pristúpi zodpovedne.
 • Plnenie termínov – Čo k tomu dodať :) Počíta sa len to, čo je načas.

Ďalšie dôležité údaje:

 • Termín nástupu: čo najskôr
 • Druh pracovného pomeru: ideálne živnosť (alebo iným spôsobom na faktúru) alebo aj pracovný pomer
 • Miesto: celá SR a ČR
 • Pracovný čas: zo začiatku 10 hodín/týždenne, neskôr dvojnásobok (20h/týždenne) a časom aj fulltime
 • Plat: od 15% z obratu klienta, o ktorého sa staráš. Len pre predstavu, koľko môže byť 15%: Ak budeš obsluhovať cca. 10 klientov, čo určite časom nezaberie viac ako 4 hodiny denne (aj to možno preháňam), tak pláca môže byť v tomto príklade od $1.500 mesačne. Nie zlé na čiastočný úväzok, že nie?
 • Pracovný čas: poobedné a večerné hodiny (cca od 16 hod. kvôli časovému posunu)

Čo bude nasledovať?

1. krok - Vyplň formulár nižšie. //  Pozor, budeme vyberať len z tých uchádzačov, ktorí vyplnia formulár.

2. krok - Na základe formulára si vyberieme kandidátov do druhého kola. Ak sa medzi nich dostaneš, budeme ťa kontaktovať telefonicky a dohodneme si online stretnutie. Ak nie, dáme ti vedieť e-mailom, aby sme ťa nezdržiavali v hľadaní svojho uplatnenia niekde inde.

3. krok - Ak si ťa z kandidátov vyberieme a budeš mať záujem s nami spolupracovať (chuť spolupracovať musí byť obojstranná), zahájime našu spoluprácu na skúšobnú dobu. Tak ako my, tak aj ty si musíš overiť, či Ti práca vyhovuje a napĺňa Ťa.

4. krok - Ak bude spokojnosť na obidvoch stranách, budeme radi, ak sa rozhodneš pridať do nášho tímu dlhodobejšie, aby sme spoločne pomohli podnikateľom v USA získavať viac kvalitných kontaktov.

Ak máš otázky, posielaj ich na podpora@erikhoffmann.sk.

Ak vieš o niekom, koho by táto ponuka mohla zaujímať, budeme radi, ak mu prepošleš odkaz na túto stránku.

ERIK HOFFMANN

Erik sa venuje internetovému marketingu už viac ako 10 rokov. Presadzuje moderné webové stratégie založené na psychológii predaja a na výkonnostnom marketingu.

» Erikov príbeh v skratke «

Povedali o Erikovi

"Erik mi poradil 2 jednoduché vylepšenia na našom webe Affilbox.cz, ktore nám priniesli 3x viac registrovaných ľudí do skúšobnej verzie programu.

Vo výsledku to znamenalo, že 2 hodiny práce, ktoré sme investovali do vytvorenia tých 2 vylepšení na webu nám priniesli minulý rok navýšenie ziskov o 300.000 Kč (bez toho, aby sme zvyšovali návštevnosť webu)."

Mário Roženský autor Affilbox.cz a Supportbox.cz

Najnovšie články

"Ako mi jedna málo známa stratégia
pomohla zmeniť NEZISKOVÝ web na web, ktorý začal získavať nových zákazníkov ZISKOVO a PRAVIDELNE ako hodinky"

sidebanner-mac.png
banner-mac.png

"Ako mi jedna málo známa stratégia
pomohla zmeniť NEZISKOVÝ web na web, ktorý začal získavať nových zákazníkov ZISKOVO a PRAVIDELNE ako hodinky

(a ako môžete TÚ ISTÚ stratégiu použiť aj VY, dokonca aj vtedy, ak ste kompletný začiatočník v marketingu)"


 

Prevádzkovateľ webu Rakeťáci, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, Slovensko, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 16402/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).