banner-mac.png

Ako mi jedna málo známa stratégia
pomohla zmeniť NEZISKOVÝ web na web, ktorý začal získavať nových zákazníkov ZISKOVO a PRAVIDELNE ako hodinky

(a ako môžete TÚ ISTÚ stratégiu použiť aj VY, dokonca
aj vtedy, ak ste kompletný začiatočník v marketingu
)

 

Hľadáme POSILU, z ktorej zákazníci padnú na zadok

hladame posilu.png

Aktualizované 14.8.

Ďakujeme za záujem a vyplnené dotazníky :) Na zákaznícku podporu sme vybrali šikovnú babu, ktorá čoskoro preberie štafetu. Vypĺňanie dotazníka je uzavreté.

----------------------------------------------------------

Do nášho Rakeťáckeho tímu hľadáme posilu na zákaznícku podporu. Šikovnú pomoc, ktorá bude klientom pomáhať a telefonovať, či je všetko v poriadku.

Ak si komunikatívny/a, rád/a telefonuješ, práca s novými softvérmi Ti nerobí problém a ideálne si z Košíc alebo okolia, tak super :) 

Čítaj ďalej, možno hľadáme práve TEBA.

Čo ponúkame (a v čom sme iní):

Osobnostný rast a vzdelávanie: Sme presvedčení, že len človek, ktorý na sebe pracuje ako osobnostne tak odborne, môže rásť. Sami sme si prešli rôznymi kurzami osobnostného rozvoja a vieme, akú silu to má nielen na prácu, ale aj na súkromie. Pokiaľ ťa osobnostný rast napĺňa, tak spolu určite budeme ladiť. 

Sloboda: Nie sme skostnatená veľká firma, sme (zatiaľ) maličká firma s kamarátskym prístupom a slobodou. Sloboda však ide ruka v ruke so zodpovednosťou. Ak vieš na seba zobrať zodpovednosť za svoje úlohy a ich riešenia, budeš mať aj veľa slobody.

Hlavný princíp: Sme presvedčení, že podnikanie môže fungovať iba vtedy, keď podnikateľ prináša zákazníkom väčšiu hodnotu, ako si účtuje. Iba vtedy ho zákazníci budú milovať. Chceme okolo seba budovať komunitu šťastných a spokojných zákazníkov tým, že im budeme dávať viac ako brať. Ak to s tebou súznie, budeme radi, ak nám v tom pomôžeš.

Ponuka spolupráce

Ak si komunikatívny/a, rád/a telefonuješ a práca s novými softvérmi Ti nerobí problém, tak super.

Tvojou hlavnou náplňou bude odpovedanie klientom na zákazníckej podpore Rakeťákov a Webovača (platformy na tvorbu web stránok bez programátora a grafika) a telefonovanie našim klientom (nie studeným kontaktom), či je všetko v poriadku.

Pokiaľ miluješ komunikáciu s ľuďmi, napĺňa Ťa pomoc a úspešné vyriešenie problému druhých ľudí a počítač je tvoj kamoš, tak ťa táto práca bude baviť.

Čo bude tvojou úlohou:

Každodenne:

 • odpovedanie klientom na zákazníckej podpore (telefonicky a emailom),
 • telefonovanie našim zákazníkom, či je všetko v poriadku,
 • vystavovanie faktúr,
 • komunikácia s dodávateľmi,
 • administratíva.

Občasne:

 • kompletizovanie podkladov pre účtovníka,
 • kontrolovanie účtov,
 • pomoc pri tvorbe produktov.

Čo vyžadujeme:

 • chuť vzdelávať sa - Ak už máš niečo za sebou (nehľadáme výslovne človeka s praxou), tak vždy je priestor, kam sa dá posúvať. Chuť vzdelávať sa je podmienkou ďalšieho rastu. A my hľadáme ľudí, ktorí chcú stále rásť.
 • Zodpovednosť – Nikto z nás nie je dokonalý a každý robí chyby (aj my). Preto hľadáme ľudí, ktorí si chyby vedia priznať, zobrať za ne plnú zodpovednosť a hľadať riešenia a nápravy. Každá neúmyselná chyba sa dá odpustiť, pokiaľ sa k nej pristúpi zodpovedne.
 • Komunikatívnosť – Keďže jedna z úloh bude komunikácia so zákazníkmi, tak je nevyhnutné, aby si s úsmevom dokázal/a našim klientom odpovedať a pomáhať im.
 • Plnenie termínov – Čo k tomu dodať :) Počíta sa len to, čo je načas.

Ďalšie dôležité údaje:

 • Termín nástupu: čo najskôr
 • Druh pracovného pomeru: ideálne živnosť (alebo iným spôsobom na faktúru) alebo trvalý pracovný pomer
 • Miesto: ideálne Košice
 • Pracovný čas: 8 hodín denne
 • Plat: na začiatku hodinovka, neskôr sa môžeme dohodnúť na výkonnostnej zložke

Čo bude nasledovať?

1. krok - Vyplň formulár nižšie. //  Pozor, budeme vyberať len z tých uchádzačov, ktorí vyplnia formulár.

2. krok - Na základe formulára si vyberieme kandidátov do druhého kola. Ak sa medzi nich dostaneš, budeme ťa kontaktovať telefonicky a dohodneme si online stretnutie. Ak nie, dáme ti vedieť e-mailom, aby sme ťa nezdržiavali v hľadaní svojho uplatnenia niekde inde.

3. krok - Ak si ťa z kandidátov vyberieme a budeš mať záujem s nami spolupracovať (chuť spolupracovať musí byť obojstranná), zahájime našu spoluprácu na 3-mesačnú skúšobnú dobu. Tak ako my, tak aj ty si musíš overiť, či ti práca vyhovuje a napĺňa ťa.

4. krok - Po 3-mesačnej dobe, ak bude spokojnosť na obidvoch stranách, budeme radi, ak sa rozhodneš pridať do nášho tímu dlhodobejšie, aby sme spoločne pomohli podnikateľom na Slovensku a v Čechách vyťažiť z webu maximum.

Ak máš otázky, posielaj ich na zakladna@raketak.sk.

Ak vieš o niekom, koho by táto ponuka mohla zaujímať, budeme Ti veľmi vďační, ak mu prepošleš odkaz na túto stránku.

ERIK HOFFMANN

Erik sa venuje internetovému marketingu už viac ako 10 rokov. Presadzuje moderné webové stratégie založené na psychológii predaja a na výkonnostnom marketingu.

» Erikov príbeh v skratke «

Povedali o Erikovi

"Erik mi poradil 2 jednoduché vylepšenia na našom webe Affilbox.cz, ktore nám priniesli 3x viac registrovaných ľudí do skúšobnej verzie programu.

Vo výsledku to znamenalo, že 2 hodiny práce, ktoré sme investovali do vytvorenia tých 2 vylepšení na webu nám priniesli minulý rok navýšenie ziskov o 300.000 Kč (bez toho, aby sme zvyšovali návštevnosť webu)."

Mário Roženský autor Affilbox.cz a Supportbox.cz

Najnovšie články

"Ako mi jedna málo známa stratégia
pomohla zmeniť NEZISKOVÝ web na web, ktorý začal získavať nových zákazníkov ZISKOVO a PRAVIDELNE ako hodinky"

sidebanner-mac.png
banner-mac.png

"Ako mi jedna málo známa stratégia
pomohla zmeniť NEZISKOVÝ web na web, ktorý začal získavať nových zákazníkov ZISKOVO a PRAVIDELNE ako hodinky

(a ako môžete TÚ ISTÚ stratégiu použiť aj VY, dokonca aj vtedy, ak ste kompletný začiatočník v marketingu)"


 

Prevádzkovateľ webu Rakeťáci, s.r.o., Hraničná 2, 040 17 Košice, Slovensko, obchodná spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, v oddieli Sro, vo vložke číslo 16402/V ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež aj pre retargeting (cielená reklama).